środa, 5 czerwca 2019

Dlaczego warto swobodnie mówić po angielsku?Umiejętność komunikacji w języku angielskim jest obecnie koniecznością, wymogiem który stawia przed nami świat. Ta umiejętność pozwala nam komunikować się z ludźmi na całym świecie, ułatwia zdobyć super płatną pracę, rozwija możliwości do błyskotliwej kariery i zdobywania świata. Angielski to podstawa, w szkole, w pracy, na studiach, w życiu. Dzięki temu zdajemy egzaminy, dbamy o swój rozwój, mamy świetnie płatną pracę, a przede wszystkim to świat stoi dla nas otworem, a my nie musimy ukrywać się po kątach bo nie potrafimy wydusić z siebie słowa. Możemy wszystko, pracować gdzie chcemy, podróżować gdzie chcemy a do tego bez obaw i stresu, że w restauracji nie zamówimy pysznego lokalnego dania. 

~ Podróżuj z angielskim ~

Jeśli chcesz podróżować po całym świecie, zwiedzać najcudowniejsze zabytki to z angielskim jest łatwiej, zdecydowanie łatwiej. Nie sztuka jechać na wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży, gdzie jesteśmy zamknięci w hotelu, gdzie czeka na nas rezydent mówiący w naszym języku. Sztuką jest jechać samemu do innego kraju, zwiedzać każdy zakątek, komunikować się z ludźmi i bez obaw zapytać się ich o drogę. Kluczem do tego jest angielski, bo nie ukrywajmy, po angielsku dogadasz się wszędzie. Jest to język tak uniwersalny, że z pewnością znajdziemy zagranicą osoby, które bez problemu nas zrozumieją. Ponadto znajomość angielskiego pozwoli nam dodać pewności siebie w innych krajach. 

Pracuj z angielskim ~

Mówiłaś sobie kiedyś, że nie masz talentu do języków? Że nigdy się tego nie nauczysz? Nieprawda! Każdy z nas może nauczyć się angielskiego! Każdy i każda! Przy pomocy dobrego nauczyciela, który wręcz zmusi się do mówienia jesteś w stanie osiągnąć wiele. 
Na pewno wiele razy mówiłaś sobie, że gdybyś tylko znała angielski to dostałabyś super pracę, albo awans. W dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się językiem angielskim ułatwia zdobycie wymarzonej pracy i wyższej pensji. Szczególnie ceniony przez pracodawców jest angielski biznesowy. Zwłaszcza gdy pracujesz w firmie międzynarodowej lub zagranicznej. Unikanie kontaktów z obcokrajowcami nie jest wyjściem. Jeśli znasz angielski, nie będziesz bać się dzwoniącego telefonu, nie będziesz wieki odpisywać na maila po angielsku. To stanie się dla Ciebie codziennością i będziesz robić to z łatwością. .

Rozwijaj się z angielskim ~

Nie ograniczaj się! Nie ograniczaj swojego rozwoju! Na pewno zauważyłaś, że w Internecie jest mnóstwo ciekawych stron, dzięki którym możesz się rozwijać. Jaki problem Są one po angielsku. Bez znajomości angielskiego ograniczasz swój rozwój. Ograniczasz dostęp do internetowych zasobów i stron, e-booków, artykułów czy gazet. 
Sama nauka angielskiego jest przecież doskonałym przykładem na rozwój. Trenujesz swój mózg, a nie ukrywajmy - narząd nie używany zanika i dotyczy to także naszego mózgu. Trenujesz swoją pamięć, koncentrację, cierpliwość. Pamiętaj, że nauka angielskiego, jak i każdego obcego języka jest procesem. Nie nauczysz się angielskiego w miesiąc, tak jak obiecują to w różnego rodzaju reklamach. To ściema! Nauka angielskiego trwa miesiącami, jak nie latami. I musisz zdawać sobie z tego sprawę. Ale jest jedna ważne rzecz, o której też musisz pamiętać. Ucz się systematycznie. Poświęć codziennie pół godziny. Ale codziennie! Możesz w tym czasie coś przeczytać po angielsku, posłuchać radia, podcastu, zrobić ćwiczenie. Cokolwiek po angielsku, ale codziennie. 
Możesz powiedzieć, że nie masz motywacji. Umów się ze swoją koleżanką czy kolegą, że będzie się wzajemnie motywować, razem się uczyć, a może zapiszcie się razem na kurs albo zajęcia konwersacyjne. 

To jest Twój czas! Czas dla Ciebie!
➡ Ucz się w swobodnej atmosferze
➡ Pozbądź się strachu przed mówieniem po angielsku
➡ Bez stresu mów po angielsku
➡ Spędź popołudnie z językiem angielskim
➡ Rozwijać językowo i wzbogać swoje CV


Jeśli jesteś z Garwolina lub z okolic i chcesz przełamać barierę językową i pozbyć się strachu przed mówieniem, dołącz do cyklu spotkań Angielski przy kawie. Konwersacje
 spotkania oparte na rozmowach i pozbywaniu się ograniczeń językowych. Są to zajęcia grupowe dla osób dorosłych, którzy chcą bez skrępowania mówić po angielsku. Dla tych, którzy kiedyś uczyli się języka i chcą go sobie przypomnieć i zacząć swobodnie mówić po angielsku.
 Zajęcia odbywają się w mojej szkole językowej EnglishLand School, w Garwolinie w każdy wtorek o godzinie 18 i trwają 2 godz. Zaczynamy 2 lipca.
Obowiązuje rezerwacja miejsc.
Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach od 4 do 6 osób.
 W ramach zajęć otrzymasz motywacyjnego kopniaka i atmosferę sprzyjającą przełamywaniu lodów w rozmowach po angielsku, materiały w formie elektronicznej oraz fakturę. Na każdego uczestnika czeka kawa, herbata, woda i przekąski.  🥤 🍏 🍉
 Nie wahaj się i zapisz się już teraz. Skontaktuj się ze mną poprzez:
 wiadomość prywatną (przez FB - KLIKNIJ TUTAJ)
 drogą mailową (biuro@englishland.com.pl) 📧

A jeśli chcesz, żeby zajęcia odbyły się w Twojej miejscowości i znasz fajne miejsce – napisz do mnie 📲 📧 Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza