poniedziałek, 12 stycznia 2015

Kalendarz 2015 dla Czytelników
Dwunasty dzień nowego roku a ja przybywam do Was z prezentem. Jest to kalendarz na 2015 rok. Zupełnie darmowy.

Niemal w każdym sklepie może znaleźć kalendarze drukowane w nakładzie kilku lub kilkunastu sztuk. A ten jest stworzony specjalnie dla Was. Liczę na to, że Wam się spodoba. W każdym miesiącu przedstawię Wam jedno z miejsc w Wielkiej Brytanii, które warto odwiedzić oraz poznać jego historię. Wpis ten będzie się pojawiał zazwyczaj pod koniec miesiąca. 

Jak przejrzycie cały kalendarz to zauważycie, że niektóre daty oznaczone są roślinkami: żonkil, róża, oset oraz koniczyna. Są to symbole czterech krajów wchodzących w skład Wielkiej Brytanii. W tych dniach będzie ukazywał się wpis dotyczący danego kraju, patrona oraz święta, które jest obchodzone. Piątym kwiatem jest mak, który jest symbolem innego dnia ważnego dla Brytyjczyków - jednak o tym dowiecie się w swoim czasie.

W kalendarzu zaznaczone są również inne święta takie jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie, które też postaram się Wam przybliżyć w czasie świątecznym. 

Kalendarz może pobrać klikając w KALENDARZ 2015, wydrukować (jeśli nie macie możliwości druku w kolorze, to śmiało drukujcie na czarno-biało), spiąć i powiesić nad biurkiem. Kalendarz stworzony został w formacie A4, żeby każdy miał możliwość jego wydrukowania na zwykłej domowej drukarce. 

Ja udostępniam Wam kalendarz, a Wy udostępnijcie mi zdjęcia po wydrukowaniu kalendarza... będziemy się chwalić  :) Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza